Popular Posts
Follow Us
DomůPeníze tipy5 užitečných tipů, pokud potřebujete peníze naléhavě

5 užitečných tipů, pokud potřebujete peníze naléhavě

5 užitečných tipů, pokud potřebujete peníze naléhavě 1

Peníze potřebujeme všichni a neustále. Tak to prostě je. Již dávno jsou pryč ty doby kdy fungoval směnný obchod a ten dal tomu dřevo a on mu za to dal například košíky. Žijeme v moderní době a k tomu se vztahuje i finanční stránka. Buďto si peníze na naše pravidelné výdaje musíme vydělat nebo musíme krást – druhou možnost samozřejmě v žádném případě nedoporučujeme, nic totiž nestojí za to abychom se dostali na šikmou plochu.

Ve chvíli kdy se dostaneme do tíživé situace, kdy nám peníze chybějí a nedostává se nám jich tolik kolik bychom potřebovali, stojíme před otázkou jak svou situaci konstruktivně řešit tak, aby nás v budoucnu neohrožovala. Samozřejmě, že existuje rovnou několik možností. Pojďme se na ně podívat. Třeba vám některá zachrání vaši finanční situaci. Od toho jsme přeci tady.

TIP 1. – Prodejte to, co už nepotřebujete

Nejjednodušším způsobem jak vydělat peníze ihned je prodej nepotřebných věcí, které nám doma již zabírají místo a nedělají nám radost. Máte doma 4 kola, ale jezdíte pouze na 2? Tak ty další 2 pošlete dál a hned bude vaše peněženka o něco těžší. Máte šatní skříň nacpanou oblečením, ale nosíte jen pár vybraných kousků? Prodejte nepotřebné oblečení někomu, kdo po něm touží ale nemůže si dovolit koupit si ho za plnou cenu. Rozhodně najdete mnoho lidí, kteří jsou ochotni si koupit oblečení z druhé ruky. A opět máte ihned peníze se kterými jste nepotřebovali, ale nyní vám pomohou. A ještě uděláte dobrý skutek.

Zkuste tento náš Tip a sami uvidíte, že doma pro vás nepotřebných věcí najdete víc než dost, uděláte radost ostatním a ještě si uvolníte místo na věci, které se vám už nikam nevešly a museli jste je nechat uskladněné někde, kde vám jen překážely.

TIP 2. – Najděte si brigádu

Jednou z možností jak ihned vydělat peníze je brigáda. Pokud řešíte finanční krizi především z toho důvodu, že nemáte nadbytek financí ze zaměstnání, potom je brigáda vcelku kvalitním řešením. Přijdete sice o nějaký čas s rodinou, ale získáte finanční zabezpečení, které potřebujete.

Na internetu je dnes k dispozici opravdu mnoho brigád, kde dostanete peníze ihned na ruku po skončení práce. Určitě najdete nějakou, která vám bude vyhovovat a pomůže vám vylepšit váš rodinný rozpočet. Budete mít sice o něco méně času na svou rodinu, ale můžete jim to vynahradit v době, kdy již budete zase finančně stabilní a samostatní.

TIP 3. – Rychlá půjčka

Ano, i takto lze řešit svou finanční situaci, kdy vám chybí peníze. Ale doporučujeme tuto možnost využívat pouze ve chvílích nejvyšší nouze, kdy jste již vyčerpali všechny ostatní možnosti nebo jste se dostali do situace, kdy rozhodují hodiny či dny.

Rychlá půjčka je opravdu rychlá. Jedná se většinou o nebankovní půjčky, které dostanete na ruku nebo na bankovní účet během několika hodin, mnohdy i během několika minut. Mluvíme zde o nebankovní on-line půjčce jenž si vyřídíte z počítače a pokud projdete systémem – a to určitě projdete (pokud nemáte exekuce) – a peníze se vám okamžitě odesílají na vás bankovní účet. Tyto společnosti mívají bankovní účty u několika různých bank a tak je velmi pravděpodobné, že budete mít finanční prostředky na svém účtu například již za 10 minut. Ne, není to sci-fi, je to realita. Opravdu je to tak jednoduché a opravdu to takhle dobře funguje.

5 užitečných tipů, pokud potřebujete peníze naléhavě 2
potřebujete-peníze-naléhavě

TIP 4. – Zkuste si půjčit od rodiny či přátel

Je nám jasné, že tuto alternativu neslyšíte úplně rádi, ale pokud se dostanete do finanční nouze a nemáte ani čas na brigádu, nemáte co prodat a nechcete nebo nemůžete si vzít rychlou půjčku přes internet, potom již zbývá pouze možnost požádat o pomoc svou rodinu nebo nejbližší přátele. Uznáváme, že přijít za svou rodinou a uznat, že svou situaci již finančně nezvládáte není nic příjemného, ale když to jinak nejde, tak to musí jít alespoň takhle. A nebojte se, však ona vás rodina neodmítne, tedy pokud za ní nechodíte každý týden. Ne opravdu, jsou situace, kdy hrdost musí jít stranou a pokud to nejde jinak, musí pomoci rodina.

TIP 5. – Šetřete na všem na čem můžete

Poslední možností jak vydělat peníze ihned na chvíle, kdy je doopravdy potřebujete je spoření. Dávat si každý měsíc na stranu alespoň minimální částky, které by pro vás v době nouze mohli být nevýslovnou pomocí. My víme, že v dnešní době není nic jednoduchého spořit. Všechno je drahé, platy jsou nízké a člověk si jednou za čas potřebuje udělat radost. Ale i tak bychom měli neustále myslet na to, že v budoucnu může být hůř. A nebo naopak, celý rok šetřit na nadcházející Vánoce, aby to pro nás opravdu byli svátky klidu a ne stresu, zda budeme mít na dárky pro děti a své nejbližší.

My si moc dobře uvědomujeme, že ne vždy to jde tak jak bychom si přáli, ale každý z nás si přeci dokáže dát alespoň 500,- Kč každý měsíc někam stranou, doma do obálky v šuplíku a použít je ve chvílích, kdy ty peníze doopravdy potřebujeme.

Rate This Article:
No comments

leave a comment