Popular Posts
Follow Us
DomůPůjčky a úvěryNebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí? 1

Nebankovní půjčky od nebankovních společností. Jsou opravdu bezpečné? Nebo je tomu jinak? Ano i ne. Mohou pomoci při vzniku nepříjemné finanční situace. Mají však i temnou stránku. Když totiž s nimi někdo neumí pracovat, mohou být vstupenkou do dluhové pasti. Pečlivě také vybírejte, na koho se s žádostí o takový úvěr obracíte. Studujte podmínky poskytnutí úvěru. Jaké jsou tedy nebankovní půjčky kde opravdu půjčí?

Co je to nebankovní půjčka

Pro nebankovní půjčku půjdete jinam, než do banky. To je základní předpoklad pro nebankovní půjčky. Nebankovní instituce bývají ke klientům benevolentnější a nabízejí jednodušší podmínky k získání úvěru. Některým institucím dokonce nevadí ani případný záznam v registrech dlužníků nebo v trestním rejstříku. Mnohé také benevolentněji posuzují i příjmy klienta.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí? 2

Opravdu mi nebankovní společností půjčí?

Existují vůbec nebankovní půjčky kde opravdu půjčí každému? Nemůžeme tvrdit, že opravdu každý žadatel o půjčku u některé z institucí uspěje. Je jasné, že úplně každý nemůže dostat jakoukoliv půjčku si zamane. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí tak musíte hledat. Neostýchejte se navštívit i několik institucí.

Proč tedy úplně každý na půjčku nemusí dosáhnout. I nebankovní poskytovatelé půjček musí ze zákona zkoumat bonitu žadatele. K ověření si vyžádají platný občanský průkaz, mobilní telefon, e-mail, budete nejspíš potřebovat i účet vedený na vaše jméno. Mnohé instituce požadují také výpis z účtu. Pokud bankovní konto nemáte, mohou po vás požadovat výplatní pásky za poslední tři měsíce. Kvůli zpřísněním zákonů nebankovní půjčky, kde půjčí každému v podstatě vymizely. Jak už jsme uvedli výše, každý poskytovatel úvěru musí ověřit schopnost klienta splácet. Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí se tak stávají nedostatkovým zbožím. Přestože bývají nebankovní instituce benevolentnější, přesto nahlížejí i do registrů dlužníků. Tím nejznámějším je SOLUS. Nemá perzekvovat, ale chránit občany před stálým a nekontrolovaným zadlužováním. Může se stát, že omylem nezaplatíte fakturu za telefon a banka už vám nemusí půjčit, protože máte záznam v registru. U nebankovní společností pravděpodobně pomoc najdete, ale může to trvat déle. Pokud vám nepůjčí jedna instituce, zkuste to u jiné. Vždy však dbejte na to, že má tato instituce platnou licenci od ČNB. Mnohdy jsou lidé v registrech zapsáni a ani o tom nevědí. Proto je dobré si vyžádat výpis z registrů ať víte, jak na tom opravdu jste. A potom můžete hledat nebankovní půjčky kde opravdu půjčí.

Jak získat půjčku?

Jak dosáhnout jistoty, že vám opravdu půjčku rychle vyřídí a schválí? Kde jsou ty nebankovní půjčky kde opravdu půjčí?

 1. Čistý registr dlužníků je samozřejmě velkou výhodou. Poskytovatelé by měli do registrů nahlížet vždy. Někteří z nich však drobné záznamy tolerují. Půjčky bez kontroly registrů však mívají horší podmínky. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí tak něco stojí.
 2. Stálé zaměstnání, nebo alespoň pravidelný příjem je také velkou výhodou pro  dosažení rychlé a dobré půjčky. Velkou výhodou může být i poměr na dobu neurčitou, příjmy z OSVČ, různé dávky nebo pasivní příjem například z pronájmu nějaké nemovitosti, nebo vlastnictví dalších věcí. Opět různí poskytovatelé posuzují příjmy různě.
 3. Pokud žádáte o půjčku, zajistěte, že se vás poskytovatel dokáže kontaktovat. Čekejte na kontaktování zákaznickým servisem.
 4. Budete potřebovat také bankovní účet, na které vám poskytovatel úvěru může peníze zaslat.
 5. Pečlivě vyplněná žádost o půjčku je základ.

Na jaké společnosti se tedy může člověk obrátit, aby jsi mohl půjčit? Záleží na vás, v jaké jste situaci. Kolik peněz si potřebujete půjčit a jaké máte ostatní požadavky. Níže najdete recenze nejznámějších nebankovních poskytovatelů. Tady poskytují nebankovní půjčky kde opravdu půjčí.

Nebankovní půjčka před výplatou

Pokud hledáte nebankovní půjčky kde opravdu půjčí, u typů těchto úvěrů nemáte problém s nedoložením příjmů či registry. Nebankovní půjčky jsou poskytovány do výše 5 000 Kč. Při opakovaných žádostech je možné si vypůjčit až  20 000 Kč.  U částek do 5 000 Kč za rok není potřeba ani podepsat papírovou smlouvu. Příkladem takové půjčky je například Půjčkomat.cz. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí:

 • Klady – nedokládání příjmů či registrů
 • Zápory – nízká částka k půjčení
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí? 3

Provident

Rozsah půjček u Providentu je od 3000 Kč až do 130 000 Kč a doba splácení se pohybuje od 3 do 36 měsíců. Nikdo se vás nebude ptát, na co půjčené peníze chcete využít. Provident půjčuje i maminkám na rodičovské dovolené, studentům nebo důchodcům. Provident však nemá tak dobrou pověst jako například Zonky či další nové společnosti, především kvůli vyšším úrokům a ostatním mnohdy méně výhodným podmínkám. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí:

 • Klady – sjednání online i o víkendech, možnost půjčky maminkám, studentům a dokonce i nezaměstnaným, možnost splátkových prázdnin
 • Zápory – vyšší úroky, hotovostní půjčka pouze do 90 000 Kč

Zonky.cz

Zonky je jednou z nejpopulárnějších nebankovních společností. Peníze si zde půjčujete od lidí, kteří své peníze chtějí zúročit. Jedná se tedy o nebankovní půjčky kde opravdu půjčí. O půjčku, která je v režimu „lidé lidem“. Stejně jako u Providentu nemusí nikomu sdělovat na co půjčené peníze chcete využít. Jedná se tedy o čistě neúčelový úvěr. Na Zonky.cz půjčku vyřizujete přímo z domu prostředky komunikace na dálku. Nemusíte ani nikam chodit. Úvěr vám bude poskytnut až do výše 750 000 Kč. Peníze z úvěru získáte velmi rychle. Poskytovatel uvádí dokonce limit 5 minut.

 • Klady – mimořádné splacení je možné zdarma a bez poplatků
 • Zápory – doložení příjmů a dvou dokladů

Profi Credit

U této společnosti si můžete vzít půjčku až do 166 000 Kč. Jedná se skutečně o nebankovní půjčky kde opravdu půjčí. Doba splácení se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Úvěr také sjednáváte z pohodlí domova a peníze získáte velmi rychle. Dokonce do 24 hodin. Tedy do jednoho dne máte své peníze na účtu.

 • Klady – možnost odkladu splátek, nevadí záznam v registru, mimořádné splátky a splacení zdarma
 • Zápory – vyšší úroky, pouze bezhotovostní půjčka, pouze pro zaměstnané osoby

Zaplo

Jde o částky menšího rozsahu. První půjčka je dokonce takzvaně zadarmo. Když ji splatíte včas, vyhnete se úrokům i poplatkům. Jde také o nebankovní půjčky kde opravdu půjčí. Peníze na vašem účtě přistanou velice rychle. Do 15 minut od schválení půjčky. První půjčka je na 1 000 Kč až 16 000 Kč a splácíte ji 7 až 30 dnů. Ani u této půjčky nedokládáte účel. Peníze tak mohou být užity na jakýkoliv účel. Půjčit si můžete i v hotovosti a vyzvednout si peníze v síti trafik GECO.

 • Klady – první půjčka zdarma, bezúčelová půjčka, hotovostní půjčka
 • Zápory – nižší půjčená částka

Cofidis

Půjčujete si částku od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 12 až do 84 měsíců. Cofidis nabízí možnost pojištění úvěru například v případě ztráty zaměstnání či pracovní neschopnosti.

 • Klady – pojištění úvěru, vyšší jistina
 • Zápory – nesmíte být zapsán v registru dlužníků, musíte doložit svůj příjem

F.A.Q.

Сo to je nebankovní půjčka?

Typ zápůjčky poskytovaný jinou finanční institucí než je banka. Lze si půjčit od nebankovní společnosti i jednotlivce.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí?

Nebankovní půjčky jsou velmi benevolentní. Hledejte půjčky bez dokládání příjmů či bez nahlížení do registru dlužníků.

Jak získat nebankovní půjčku?

Vyberte si vhodného poskytovatele nebankovní půjčky, požádejte si o půjčku online, po telefonu či na pobočce.

Kdo může poskytovat nebankovní půjčky?

Poskytovat nebankovní půjčky mohou výhradně subjekty, které obdrží licenci České národní banky. Jejich seznam najdete na stránkách ČNB.

Rate This Article:
No comments

leave a comment