Popular Posts
Follow Us
DomůO nás

O nás

Vyjasníme stále více matoucí svět osobních financí.

Pujckytipy bylo založeno na přesvědčení, že osobní finance jsou matoucí. Naším cílem je stát se nejlepším zdrojem pro jednotlivce hledající odpovědi na otázky a řešení finančních problémů. Děláme to tím, že poskytujeme nejdůležitější informace, nové, rady a nástroje, jakož i bezproblémový přístup k nabídkám finančních služeb. Chceme vám v průběhu času pomoci zlepšit vaši finanční situaci tím, že jsme na jednom místě pro všechny vaše finanční potřeby.

Jak to všechno funguje

Všechny články a rady, které poskytujeme, jsou objektivní, nezávislé a zaměřené na to, abychom vám poskytli ty nejlepší informace, které můžeme. Pokud prostřednictvím naší webové stránky požádáte o půjčku, kreditní kartu nebo jiný produkt, můžeme obdržet náhradu. Tato kompenzace však nijak neovlivňuje naše doporučení nebo rady.

Vždy poskytujeme nejlepší rady, které můžeme, zcela zdarma … i když nevyděláme ani korunu.

Jak nás kontaktovat

Domníváme se, že Pujckytipy je pro vás nejlepším zdrojem k nalezení informací, zodpovězení vašich otázek a nalezení nejlepší půjčky, kreditní karty nebo jiného finančního produktu. V případě, že na našem webu nenajdete odpověď, kterou hledáte, můžete nás kontaktovat různými způsoby:

Provozní doba:

8:00 – 20:00, pondělí – pátek
9:00 do 15:00, sobota

Napište nám email: info@pujckytipy.cz